Lauko padelis

Bene visi, bent kartą išbandę padelio tenisą, jį iš karto pamėgsta. Kuo ypatinga ši sporto šaka? Padelis (arba kitaip vadinamas padelio tenisas) – turi artimų sąsajų su skvošu ir tenisu. Tai smagus ir aktyvus sportinis užsiėmimas, o jį mėgsta žaisti bet kokio fizinio pasirengimo ir amžiaus žmonės, kadangi aikštelė yra nedidelė, o žaidžiama poromis.

Mūsų arenos teritorijoje, lauke yra įrengti 2 modernūs profesionalaus padelio teniso kortai. Padėlio treniruotes siūlome įvairaus amžiaus ir pasiruošimo žaidėjams. Galėsime pasiūlyti ir padėlio trenerio paslaugas, kuris mielai supažindins su šiuo žaidimu. 

Padelis

Bene visi, bent kartą išbandę padelio tenisą, jį iš karto pamėgsta. Kuo ypatinga ši sporto šaka? Padelis (arba kitaip vadinamas padelio tenisas) – turi artimų sąsajų su skvošu ir tenisu. Tai smagus ir aktyvus sportinis užsiėmimas, o jį mėgsta žaisti bet kokio fizinio pasirengimo ir amžiaus žmonės, kadangi aikštelė yra nedidelė, o žaidžiama poromis.

Mūsų arenoje yra įrengti moderniausi turnyriniai profesionalaus padelio teniso kortai. Padėlio treniruotes siūlome įvairaus amžiaus ir pasiruošimo žaidėjams. Galėsime pasiūlyti ir padėlio trenerio paslaugas, kuris mielai supažindins su šiuo žaidimu. 

Tenisas

Tenisas – itin sparčiai populiarėjanti sporto šaka Lietuvoje, pritraukianti vis daugiau šios sporto šakos entuziastų. Žaidimas tinka ir profesionalams, ir mėgėjams. Tenisą žaidžia 2 arba 4 žaidėjai.

Modernios mūsų arenos vidaus teniso aikštelės patiks tiek profesionalams, tiek ir mėgėjams. Arenoje yra įrengtos 2 aukščiausios klasės teniso aikštelės, čia taip pat rasite visą reikalingą inventorių, tad be jokių rūpesčių galėsite mėgautis šia sporto šaka su šeima ar draugais.

Krepšinis

Turbūt net nereikia sakyti, kad krepšinis yra populiariausia sporto šaka Lietuvoje. Krepšinis patrauklus tuo, kad juo gali mėgautis tiek profesionalūs žaidėjai, tiek krepšiniui prijaučiantys entuziastai, tiek pradedantieji.

Arenoje įrengta specialiai krepšiniui 3×3 skirta aikštelė su profesionalaus lygio varžybine danga, kurioje gali sportuoti visi norintieji. Todėl visi krepšinio mylėtojai kviečiami aktyviai sportuoti būtent čia, kur viskas įrengta pagal aukščiausius kokybės standartus.

Stalo tenisas

Stalo tenisas yra nuostabus aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas. Tai viena iš aktyvesnių sporto šakų ne tik jaunimo tarpe, bet ir visose kitose amžiaus grupėse.

Šia sporto šaka mūsų arenoje stalo tenisu bus galima užsiimti ištisus metus, uždarose ir pagal aukščiausius reikalavimus įrengtose aikštelėse.

Baseinas + SPA zona

Plaukiant atsipalaiduoja raumenys, sumažėja nuovargis, nugaros skausmai ir pagerėja savijauta. Be to, ne tik plaukimas, bet ir vandenyje vykstančios treniruotės yra puikus būdas aktyviai ir linksmai praleisti laiką bei efektyviai sustiprėti.

Norime ir siekiame, kad modernus ir šiuolaikinius standartus atitinkantis baseinas, džiugintų visus atėjusius pasimėgauti vandens teikiama nauda. Baseino ilgis 25 metrai, baseino dugnas gilėjantis 1 m – 1,5 m.

*Su savimi tūrėti plaukimo kepurėlę. Pamiršus, galėsite įsigyti.

Sporto salė

Baseinas + SPA + Sporto salė

Spa zona

Kaitinimasis pirtyje įvairiais būdais mažina stresą, ramina organizmą. Pirties šiluma atpalaiduoja kūno raumenis, gerina kraujo apytaką, tad teigiamos emocijos garantuotos. Taip pat kaitinimasis pirtyje yra vienas seniausių odos valymo būdų. O sūkurinė vonia padeda atsipalaiduoti, įveikti stresą ir nerimą.

Po rungtynių, treniruočių ar tiesiog darbų, atsipalaiduokite mūsų arenoje įkurtame šiuolaikiškame pagal kiekvieno skonį įrengtame SPA komplekse. Kūrį sudaro 3 pirtys (suomiška su garu, turkiška, druskų pirtis) ir sūkurinis baseinas.

*Suomiška pirtis su garu veikia tik savaitgaliais nuo 10 iki 23 val.