Privatumo politika

Kas yra slapukai?

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile.

Slapukus naudoja daugelis pažangių internetinių svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai. Slapukai gali būti skirtingų tipų ir be jų interneto svetainės negalėtų veikti taip, kaip esate įpratę.
Pavyzdžiui, nenaudojant slapuko, patvirtinančio jūsų prisijungimą, tinklapis nežinotų, jog reikia rodyti Jūsų profilį. Arba tinklapis kas kartą pateiktų Jums pranešimą “atsiprašome, Jūs privalote prisijungti”, kadangi neprisimintų, kas Jūs esate.

Laikydamiesi naujųjų teisės aktų, parengėme detalų šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymą, kad patys galėtumėte nuspręsti, ar Jus jie tenkina, ar verčiau panaikinti esančius slapukus, o gal net visai išjungti slapukų naudojimą swiftarena.lt svetainėje.

Slapukų naudojimas swiftarena.lt svetainėje

Svetainėje swiftarena.lt slapukai naudojami tam, kad būtų galima nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėje, įsiminti atliktus veiksmus (pvz. svetainės kalbos pasirinkimas), rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.

Svetainėje swiftarena.lt naudojami slapukai:

PavadinimasDuomenų tvarkymo tikslasGaliojimo terminas
_gaNaudojamas atskirti vartotojus. 2 metai
 _gidNaudojamas atskirti vartotojus. 24 valandos
_gatNaudojamas užklausų srauto valdymui.1 metai
sesSesijos metu suteikia galimybę vartotojui greičiau naršyti puslapyje1 meta
1P_JARŠie slapukai naudojami rinkti svetainės statistiką ir stebėti konversijų rodiklius.1 mėnuo
APISIDSaugo Google Maps nustatymus2 metai
CONSENTPapildinys slapukų perspėjimams rodyti20 metų
HSID,SIDSkaitmeniniu būdu pažymėti ir užšifruoti naudotojo (-os) „Google“ paskyros ID ir pastarojo prisijungimo laiko įrašai.2 metai
NIDUnikalus ID, kurį naudodama „Google“ prisimena nuostatas ir kitą informaciją,6 mėnesiai
SAPISIDNaudoja „Google”, kad išsaugotų naudotojų nuostatas ir informaciją apie „Google” žemėlapius2 metai
SIDCCApsaugos slapukas, skirtas apsaugoti naudotojų duomenis nuo neteisėtos prieigos3 mėnesiai
SSIDSlapukus nustato „Google+” įrankis; jie leidžia integruoti „Google+” papildinį svetainėje.2 metai
DV„Google” skelbimų pritaikymas2 metai
OTZ„Google Analytics” slapukas, naudojamas svetainių eismo informacijose1 mėnuo

Naršydami swiftarena.lt svetainėje sutinkate, kad su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose:

Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer
Safari

IP adresai

IP adresas yra numeris, pagal kurį yra atpažįstamas kompiuteris ar kitas įrenginys, naudojamas prisijungiant prie interneto. Dažniausiai serveris automatiškai surenka IP adresus ir naudoja juos administruojant svetainę. IP adresai dažniausiai yra naudojami kartu su slapukais, kad pastarieji atsimintų kompiuterį arba kitus prietaisus, naudojamus prisijungiant prie šio tinklapio. Ši svetainė naudoja IP adresus kartu su slapukais.

Atsakymai į Jūsų klausimus

Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu administracija@swiftarena.lt